Гарантії


1.    Купон надає право його пред’явникові придбати товари в супермаркетах торгівельної мережі БІЛЛА зі знижкою, що дорівнює номіналу купона, з асортименту та за цінами, що діють в супермаркеті на момент придбання товару.

2.    Купон не є платіжним документом або цінним папером. Купон випущений у формі картки, на лицьовій стороні якої, під захисним покриттям нанесені знаки захисту.

3.    Власником купону вважається особа, яка пред’явила його для придбання товару в супермаркеті БІЛЛА для розрахунку на касі.

4.    Номінал купона вказується в гривнях та дорівнює його вартості.

5.    Термін дії купона :  з моменту його придбання і до дати, зазначеної на купоні.

6.    У випадку якщо протягом терміну дії купона його Власником не буде реалізоване право на придбання товару на суму купона, то купон не підлягає обміну на грошовий еквівалент або на новий купон.

7.    Власник купона має право використати один купон тільки один раз для покупки на суму не менше ніж на суму  50 гривень. Не можна використати декілька купонів одночасно для здійснення однієї покупки. Під час здійснення розрахунків за покупку Власник повинен передати купон касирові.

8.    Купон не є іменним: використати купон може як особа, що особисто його отримала, так і будь-яка інша особа, яка пред’явила купон на касі супермаркету БІЛЛА.

9.    Купон не може бути використаним для купівлі товарів, на які на момент здійснення покупки встановлено мінімальні роздрібні ціни відповідними нормативно-правовими актами України (алкогольні напої, тютюнові вироби, тощо).

10.    Купон не підлягає зворотному обміну на грошовий еквівалент.

11.    Адміністрація супермаркету «БІЛЛА» має право не прийняти купон, у випадку виникнення сумнів щодо його дійсності або наявності пошкоджень.

12.    Використаний купон залишається у касира.

13.    Адміністрація торгівельної мережі БІЛЛА має право змінювати умови акції за власним розсудом.