Main Content

  ЛАСКАВО ПРОСИМО В СВІТ ДИКОЇ ПРИРОДИ!

                                                                                                                                Wow 4D + Інтерактивні тварини показує, як ми ділимо нашу планету з тисячами чудових істот.
                                        Велика чи маленька, на суходолі, у морі чи у повітрі кожна тварина має власний спосіб бути дивовижною.       Умови акції:
   Організатором акції є ПІІ «БІЛЛА – Україна»

   1. Незалежно від суми чеку, покупець має право придбати за 1,99 грн. з ПДВ 1 сашет,
в якому знаходяться три колекційні наліпки для вклеювання у альбом та одна фішка (лапка) для вклеювання у спеціальний буклет (паспорт).
   2. Колекційні наліпки потрібно вклеювати у альбом, який можна придбати за 49,99 грн. (з ПДВ). Кількість придбаних сашетів може бути необмежена.
 В колекцію входить 96 наліпок, 32 наліпки з яких інтерактивні. «Оживити» інтерактивні наліпки можна за допомогою безкоштовного мобільного додатку WOW 4D.
QR-код для завантаження мобільного додатку шукайте на рекламних матеріалах.
   3. Кількість фішок, вклеєних у буклет, має бути не менше 5 для придбання іграшки за акційною ціною 99,00 грн. з ПДВ, згідно з умовами акції.
   4. Після придбання іграшки буклет з вклеєними фішками залишається у касира.
   5. Покупець має право придбати іграшку за повною роздрібною ціною, яка складає 299,00 грн. з ПДВ.
   6. Фішки не можуть бути обміняні на готівку. Тому: a. Якщо кількість фішок менша ніж 5, різниця між необхідною та наявною кількістю фішок не сплачується; B. Якщо кількість     фішок більша за 5, то при передачі буклету з наклейками касиру різниця між вклеєними та необхідними наклейками не повертається.
   7. Сашети видаються в період з 28 серпня 2019 року по 19 листопада 2019 включно.
   8. Придбати іграшки за акційною ціною 99,00 грн. з ПДВ можна з 28 серпня 2019 року по 19 листопада 2019 включно.
   9. Буклети з фішками не приймаються, у таких випадках: не вистачає кількості вклеєних фішок; якщо це копія буклету тощо.
  10. Сашети видаються від будь-якої суми покупки у супермаркетах BILLA, адреси яких можна знайти на сайті www.billa.ua. ПІІ «БІЛЛА-Україна» може змінювати   умови та строк акції протягом періоду дії акції.
  11. Строк дії акції з 28 серпня 2019 року по 19 листопада 2019 включно, або до останньої наявної іграшки, альбому та/або сашету.Умови акції

Офіційні правила акції