Main Content

Сезон українських овочів та фруктів в BILLA

Знайомтесь, це працьовиті українські фермери!

Вони, як і тисячі господарів, вирощує тільки натуральні фрукти та овочі на рідній землі з однією метою, щоб ви взявши з полиці BILLA цей дар природи сказали: Свіженьке! Рідненьке!

З травня місяця проводиться системний контроль якості та безпечності свіжих овочів та фруктів, який складається з детального лабораторного контролю у незалежній акредитованій лабораторії та перевірки якості досвідченими інспекторами з якості за допомогою спеціалізованого обладнання.

Ми ретельно та щотижня перевіряємо нашу продукцію та отримуємо відповідні сертифікати.

Лабораторний контроль забезпечує моніторинг відсутності пестицидів, нітратів та важких металів у овочах та фруктах. Інспектори з якості визначають відповідність калібру, ступінь зрілості, відсутність шкідників, дефекти плода, смак та запах.

З найсвіжішими лабораторними дослідженнями ви можете ознайомитися за посиланням.

При необхідності інспектори перевірять у плодах вмісту цукру, вмісту соку, а також проведуть визначення твердості плода.

Кращі українські овочі та фрукти за неймовірно вигідною ціною в Білла!

Фермерське господарство «Наш овоч»

Знаходиться в селі Муравлівка, Ізмаїльського району Одеської області.

Сприятливий клімат, близькість прісної води, переважно чорноземні ґрунти з високою природною родючістю і згуртованість навколо однієї справи роблять село Муравлівка придатним для вирощування якісних та корисних овочів і фруктів.

Господарство «Наш овоч» займається вирощуванням молодої картоплі, цибулі, редиски, огірків, перців, кабачків та ін.

Головною відмінністю госпадарства «Наш овоч» від інших є те, що воно складається з маленьких господарств сімейного типу. Саме тому, купуючи фрукти та овочі від цього виробника, ви можете бути впевнені , що вони вирощені як для своєї сімї.

Компанія «Агро Дар Юг»

Вирощує високоякісну продукцію з 2012 року. Поля компанії розташовані на півдні України в Миколаївський області. Головною відмінністю нашого господарства є те, що ми збираємо врожай без використання техніки, а саме на поле кожного дня виходить 150-200 робітників. Механізоване збирання врожаю шкодить плоду і скорочує його термін зберігання до 50%. Ми впевнені в якості , вирощеної нами продукції.

ТОВ ВАЙСБЕРІ АГРОГРУПП

Вирощує елітні сорти культур полуниці, лохини, смородини та малини. Високотехнологічність ягідників, систама власного автоматизованого поліву ягід, система менеджементу якості та екологічності продукції Global G.A.P., надають нам можливість задовольнити попит найвибагливіших клієнтів в преміум сегменті HoReCa та поставляти продукцію на полиці супермаркетів. Для наших споживачів сертифікат GLOBALG.A.P. означає, що вироблений продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, вирощений з дотриманням екологічних норм.

Компанія відзначена Національним бізнес рейтингом та є членом профільної Асоціації Укрсадпром.

Наші сільськогосподарські потужності зосереджені в Макарівському районі Київської області в 65 км від Києва по трасі Київ-Житомир. Ми маємо всі необхідні потужності для зберігання та підготовки продукції до збуту. Таке вдале розтушування нашої виробничої бази забезпечує зручну логістику для постачання наших ягід клієнтам та партнерам, а грунти підприємства, досвід та ставлення до роботи дозволяють виробляти тільки високоякісну продукцію, що вже схвально оцінили наші споживачі.

Фермерське господарство Адоніс Агро Юг

Загальною площею 230 га, з яких 150 га займають овочі, знаходиться в Миколаївській області, село Оленівка. На землях господарства також є і сховища для зберігання продукції в зимовий період. Вирощуванням сільськогосподарської продукції займається одна сім'я, від батька до синів, вже 21 рік. Голова сім'ї сам розробив систему вирощування картоплі зі свого посадкового фонду. Ми відповідаємо за свою продукції : саджаємо , вирощуємо, зберігаємо.

ТОВ “Золотоніські Сади”

Сучасне сільськогосподарське підприємство з вирощування яблук, полуниці та цукрової кукурудзи, яке засноване у 2006 році.

Наші сади розкинулися на 92 га землі в екологічно чистому та мальовничому регіоні України в селі Гладківщина, Черкаської області. ТОВ “Золотоніські сади” вже третій рік поспіль вирощує цукрову кукурудзу, і кожен рік площа посіву солодкої кукурудзи збільшується.

Ми надаємо перевагу перевіреним постачальникам посівного матеріалу, а саме матеріалу компанії SYNGENTA та їх сортовому асортименту;