Main Content

Сезон українських овочів та фруктів в BILLA

Знайомтесь, це працьовиті українські фермери!

Вони, як і тисячі господарів, вирощує тільки натуральні фрукти та овочі на рідній землі з однією метою, щоб ви взявши з полиці BILLA цей дар природи сказали: Свіженьке! Рідненьке!

З травня місяця проводиться системний контроль якості та безпечності свіжих овочів та фруктів, який складається з детального лабораторного контролю у незалежній акредитованій лабораторії та перевірки якості досвідченими інспекторами з якості за допомогою спеціалізованого обладнання.

Ми ретельно та щотижня перевіряємо нашу продукцію та отримуємо відповідні сертифікати.

Лабораторний контроль забезпечує моніторинг відсутності пестицидів, нітратів та важких металів у овочах та фруктах. Інспектори з якості визначають відповідність калібру, ступінь зрілості, відсутність шкідників, дефекти плода, смак та запах.

З найсвіжішими лабораторними дослідженнями ви можете ознайомитися за посиланням.

При необхідності інспектори перевірять у плодах вмісту цукру, вмісту соку, а також проведуть визначення твердості плода.

Кращі українські овочі та фрукти за неймовірно вигідною ціною в Білла!

Фермерське господарство «Наш овоч»

Знаходиться в селі Муравлівка, Ізмаїльського району Одеської області.

Сприятливий клімат, близькість прісної води, переважно чорноземні ґрунти з високою природною родючістю і згуртованість навколо однієї справи роблять село Муравлівка придатним для вирощування якісних та корисних овочів і фруктів.

Господарство «Наш овоч» займається вирощуванням молодої картоплі, цибулі, редиски, огірків, перців, кабачків та ін.

Головною відмінністю госпадарства «Наш овоч» від інших є те, що воно складається з маленьких господарств сімейного типу. Саме тому, купуючи фрукти та овочі від цього виробника, ви можете бути впевнені , що вони вирощені як для своєї сімї.

Компанія «Агро Дар Юг»

Вирощує високоякісну продукцію з 2012 року. Поля компанії розташовані на півдні України в Миколаївський області. Головною відмінністю нашого господарства є те, що ми збираємо врожай без використання техніки, а саме на поле кожного дня виходить 150-200 робітників. Механізоване збирання врожаю шкодить плоду і скорочує його термін зберігання до 50%. Ми впевнені в якості , вирощеної нами продукції.