Main Content

BE MAXIMAL Енергетик Maximal G - потужний заряд енергії для людей, які живуть без обмежень

Приготуйте смачні та освіжаючі напої з енергетиком Maximal G

Чорничний мохіто

Інгредієнти:

- 150 мл енергетику MAXIMAL G
- 1 чайна ложка лаймового соку
- Чорниця (або 20 мл чорнично сиропу)
- 5 листочків м'яти
- Лайм
- Роздавлений лід

Приготування:

Щоб приготувати смачний чорничний мохіто на MAXIMAL G додайте дві столові ложки льоду в коктельних стакан. Потім влийте 150 мл MAXIMAL G (можна використовувати як оригінальний, так і версію без цукру) і 1 ч. л. лаймового соку. Для прикраси можна використовувати свіжу чорницю і / або 5 свіжих листочків м'яти. Повільно додайте 20 мл чорничного сиропу, якщо хочете домогтися більш інтенсивного смаку. В кінці розріжте лайм на 8 шматочків і помістіть по одному на край кожної склянки. Вип’ємо! Про коктейль: Як свіжа роса на небаченій чоловіком поляні... У нас є смачний, свіжий, холодний напій для вас: MAXIMAL G з чорною смородиною!

А в який коктейль ви додаєте MAXIMAL G?

Чорна Смородина

Інгредієнти:

- 80 мл MAXIMAL G
- 60 мл нектару чорної смородини
- 20 мл лаймового соку
- Кубик льоду
- Чорна смородина для прикраси

Приготування:

Додайте до стакану декілька кубиків льоду і розбавьте їх за допомогою 80 мл MAXIMAL G. Коктейль буде смачнішим якщо за декілька годин до приготування покласти MAXIMAL G в холодильник. Потім повільно додайте нектар чорної смородини. Останнім кроком буде додавання 20 мл лаймового соку до вашого коктейлю. Для прикраси можна покласти зверху ягоди смородини. За ваше здоров’я! Про коктейль: Настав час коктейлів! Сьогодні коштуємо MAXIMAL G з чорною смородиною!

Кого б ви пригостили цим чудовим коктейлем?

Бузина - Маракуйя

Інгредієнти:

- 100 мл MAXIMAL G
- 100 мл нектару маракуйї
- 20 мл бузинового сиропу
- 2 шматочки лимону
- Кубики льоду
- Меліса для прикраси

Приготування: зараз буде свіжо! Для приготування коктейлю MAXIMAL-G Бузина-Маракуйя треба також наповнити коктейльний стакан льодом. Потім додайте 100 мл MAXIMAL G, 100 мл нектару маракуйї і 20 мл бузинового сиропу . Прикрашаємо двома шматочками лимону і двомя листиками меліси. Ура! Про коктейль: Маракуйя, бузиновий сироп + MAXIMAL G ...

Хтось ще відчуває землю під ногами?

Грейпфрут - Малина

Інгредієнти:

- 80 мл MAXIMAL G
- 50 мл грейпфрутового соку
- 20 мл малинового сиропу
- 25г малини
- Кубики льоду
- 1 грейпфрут для прикраси

Приготування:

Наповніть коктейльний стакан льодом і додайте 80 мл MAXIMAL G і 50 мл грейпфрутового соку. В кінці повільно додайте 20 мл малинового сиропу. Дайте сиропу опуститися до долу. Ми рекоммендуємо додати 25 гр малини до коктейлю і прикрасити долькою грейпфрута. Хай смакує! Про коктейль: Коктейльна порада на сьогодні: МАКСИМУМ ГРЕЙПФРУТА!

Розкажіть з ким ви п’єте коктейлі на вихідних.

Журавлина - Ананас

Інгредієнти:

- 120 мл MAXIMAL G
- 120 мл соку журавлини
- 80 мл ананасового соку
- Кубики льоду
- 2 шматочки ананасу для прикраси.

Приготування:

Перед вами справжній чорт! Заповніть стакан льодом і залийте 120 мл MAXIMAL G. Потім додайте 120 мл соку журавлини і 80 мл ананасового соку. Ми рекомендуємо прикрасити шматочками ананасу. Тост! Про коктейль: Коли бачиш цей коктейль, одразу ж згадуєш пісню: "I have a pen I have pineapple "

Чи плануєте ви випити декілька коктейлів в кінці тижня?