Main Content

Купуйте у BILLA та випікайте вдома!

Пшеничний бездріжджовий

Хліб виготовлений за унікальною технологією без використання дріжджів.
До складу входить борошно вищого гатунку, сіль кухонна, маргарин молочний та цукор, та манна крупа в виді посипу. Ідеально підійде для тих хто надає перевагу «білому хлібу» та при цьому стежить за своїм здоров’ям, виключивши дріжджі з раціону.

Львівський Заварний

Класичний Львівський заварний хліб до складу якого входять борошно житнє обдирне, борошно пшеничне другого сорту, солод житній ферментований, дріжджі хлібопекарські, сіль, цукор.
Доповнюють смак виробу коріандр мелений та насіння кмину.

Львівський заварний з соняшником

Класична рецептура Львівського Заварного хлібу доповнена насінням соняшника.
Основними складникам також є борошно житнє обдирне, борошно пшеничне другого сорту, солод житній ферментований, дріжджі хлібопекарські, сіль, цукор та мелений коріандр.

Шведський

До складу Шведського хлібу входить борошно першого сорту, борошно житнє обдирне, солодовий екстракт, дріжджі, сіль, коріандр та цукровий сироп.
Оздоблюють даний виріб насінням соняшника, льону, кунжута, а також вівсяними пластівцями.

Фінський

Неповторний смак Фінського хліба створений за допомогою великої кількості житнього солоду у складі виробу.
Хліб випікають поєднавши борошно 1 гатунку, борошно житнє обдирне, солод житній неферментований, сироп цукровий, екстракт солодовий, сіль кухонну, сироватку молочну суху та дріжджі хлібопекарські.

Чіабатта

Виготовлено за класичною рецептурою, до складу Чіабатти входить борошно пшеничне вищого гатунку, дріжджі хлібопекарські та сіль кухонна.