Main Content

Перелік заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції

  Мережа Billa оголосила перелік заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції на період національного карантину. Окрім загальних заходів, передбачених міжнародними стандартами безпеки поводження з харчовими продуктами, на період національного карантину мережа супермаркетів Billa впровадила додаткові санітарно-гігієнічні й організаційні заходи, які мають на меті протидію поширенню коронавірусної інфекції.

Для підвищення безпеки покупців супермаркетів

  Запроваджено обробку дезінфекційним розчином візків і робочих зон касирів, підвищено регулярність дезінфекції касових транспортерів і миття підлоги з використанням дезінфекційного розчину, а також знезараження ручок дверей і поручнів, камер схову, пакувальних столів тощо.

  У торговельних залах працюють системи кондиціювання повітря, регулярно здійснюється провітрювання.

  У приміщеннях супермаркетів у загальнодоступних для покупців місцях стоять дозатори з дезінфекційним розчином для рук.

  Касові зони обладнали спеціальними захисними екранами.

  У торговельних залах мережі Billa розміщено плакати з інформацією про заходи для запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції CОVID-19.

  На підлозі у прикасовій зоні нанесено спеціальну розмітку, що допомагає покупцям дотримуватися безпечної дистанції один від одного – не менше одного метра.

  Посилено контроль за дотриманням стандартів мережі щодо швидкості касового обслуговування з метою зменшення часу перебування людей у приміщеннях магазинів мережі Billa та недопущення скупчення людей у торговельних залах і біля кас.

  Регулярній ретельній дезінфекції піддається транспорт компанії. Такі самі вимоги з протиепідемічної та санітарно-гігієнічної безпеки ми висуваємо партнерам мережі, які здійснюють доставку товарів зі своїх складів чи між підрозділами мережі Billa.

  Мережа здійснює пакування товарів з метою зменшення контактування людей із продуктами харчування й іншою продукцією магазинів, а також працює над тим, щоб на період національного карантину збільшити перелік товарних позицій, які мають пакування.

Для безпеки співробітників мережі Billa

  Працівники торговельних залів та їхніх допоміжних і виробничих служб забезпечені засобами індивідуального санітарно-гігієнічного захисту: одноразовими латексними рукавичками та захисними масками, а також розміщеними у зручних для них місцях спеціальними рідинами для дезінфекції рук.

  У місцях приймання їжі для співробітників коштом компанії забезпечено вітамінні набори й оксолінову мазь.         

  Кожний працівник компанії, заступаючи на роботу, проходить обов’язковий дистанційний скринінг температури тіла за допомогою спеціально закупленого обладнання. За наявності найменших відхилень від норми його не    допускають до роботи.

  Існує чітка інструкція, яка визначає порядок дій і відповідальних у разі виявлення працівників з підвищеною температурою тіла або іншими симптомами вірусних чи застудних захворювань.

  Максимальне скорочення чисельності допоміжного адміністративного персоналу в приміщеннях компанії шляхом переведення на дистанційний режим роботи задля зниження ризиків зараження та поширення вірусу через пересування у громадському транспорті та контактування з іншими людьми.

  Проводяться заходи протиепідемічного просвітницького характеру. Працівники мережі отримують детальну фахову інформацію про убезпечення себе, своїх колег і близьких від вірусних захворювань, у тому числі коронавірусної інфекції, а також про симптоматику та перебіг застудних вірусних захворювань, щоб вони своєчасно припиняли контакти з колегами та близькими, не наражаючи їх на небезпеку.