Main Content

* Пропозиція дійсна тільки для власників картки «ВигоДа»

** Мається на увазі такий самий товар (за назвою, виробником, вагою / об'ємом) з іншої торговельної мережі, крім форматів «Гіпермаркет», «Мінімаркет», «Кіоски», «Відкриті ринки» за звичайною ціною (без знижок, акцій, а також за виключенням спеціальних цінових пропозицій, пов’язаних із відкриттям нових торговельних точок та будь-яких святкових, спеціальних заходів) нижчою, ніж ціна товару, що бере участь у Програмі «ВигоДа».

*** Фото такого ж товару з іншої торговельної мережі формату «Супермаркет» за регулярною ціною (без знижок та акцій) нижчою, ніж ціна товару, що бере участь у Програмі «ВигоДа». Дата звернення має бути не пізніше трьох календарних днів від дати цінника на фото.

**** У разі підтвердження нижчої ціни на зазначений товар, ціна буде змінена у всіх супермаркетах мережі BILLA. Товари, що беруть участь у програмі «ВигоДа», виділені на полицях зеленим цінником. BILLA визначає товари та залишає за собою право змінювати перелік товарів, що беруть участь у Програмі «ВигоДа». Кількість товарів може відрізнятися в різних магазинах мережі.

Правила програми лояльності «ВигоДа»

Перелік товарів Програми лояльності «ВигоДа»