З нами вигідно!

BILLA є міжнародною компанією та співпрацює з більш ніж 600 українськими та зарубіжними постачальниками продовольчих та непродовольчих товарів вже понад 18 років в Україні, що забезпечує високу якість та широких асортимент продукції на полицях наших супермаркетів.

Компанія запрошує до співпраці постачальників наступних категорій:

Продовольчі товари:
- м'ясо-молочні продукти
- бакалія
- напівфабрикати
- консерви
- кондитерські вироби
- алкогольні та безалкогольні напої
- заморожені продукти та ін.

Непродовольчі товари
- побутова хімія
- жіноча та чоловіча косметика
- засоби гігієни
- іграшки
- товари для саду та городу
- посуд
- господарські товари
- автотовари
- канцелярські товари та ін.

Основні вимоги до товару, що постачаються: - стабільна висока якість - належне оформлення всіх документів та дозвілів на постачання даного продукту - наявність унікального штрих-коду Переваги роботи з BILLA - BILLA - це мережа супермаркетыв з історією успіху на міжнародному ринку - BILLA - це європейська якість та стандарти ведення бізнесу - доступний і прозорий документообіг - своєчасна оплата поставок - спільні маркетингові активності: проведення промоакцій Якщо Ви хочете стати постачальником мережі супермаркетів європейської якості телефонуйте до відділу закупівель: (044) 490-24-44, 498-92-27.

Співробітники комерційного відділу

Відділ категорійного менеджменту продуктових товарів

Інна Старцева - начальник відділ (непродовольчі/сухі товари) тел. 044-4902461

Світлана Танчик - категорійний менеджер (безалкогольні напої) 044-4902499, 050-389 9644, S.Tanchyk@billa.ua

Павло Логвін - старший категорійний менеджер (солодощі/кава/чай) 044-4984715, 050-3864944, P.Logvin@billa.ua

Євген Кальченко - старший категорійний менеджер (алкогольні напої/пиво) 044-4902461, 050-4409349, E.Kalchenko@billa.ua

Єкатерина Новікова - старший категорійний менеджер (непродовольчі товари та табак) 044-4902437, 050-4123222, E.Novykova@billa.ua

Ярослав Островський - старший категорійний менеджер (косметика/хімія/дитячі товари/товари для тварин) 044-3949287,  050-4424897, I.Ostrovskyi@billa.ua

Валентина Руй - старший категорійний менеджер (Бакалія) 044-4912435, 063-3496001, V.Rui@billa.ua


Відділ категорійного менеджменту свіжих товарів

Наталія Буділовська - Начальник відділу 044-4902446

Світлана Попова - старший категорійний менеджер (делікатеси/ковбаса) 044-4902433, 050-3872228 S.Pobatova@billa.ua

Антон Дворецький - категорійний менеджер (риба) 044-4902462, 050-3118368, A.Dvoretskiy@billa.ua

Марія Лоїк - старший категорійний менеджер (овочі/фрукти) 044-4960941, 050-4691772, M.Loik@billa.ua

Юлія Кравченко - категорійний менеджер (власне виробництво/кулінарі) 044-4988602, 050-4033577, Y.Kravchenko@billa.ua

Олена Лисенко - старший категорійний менеджер (м'ясо) 044-4902370, 095-2828151, E.Lysenko@billa.ua

Олександра Бірюкова - категорійний менеджер в роздрібній торгівлі (сир та заморожені продукти) 044-4912438, 050-9622488, A.Biryukova@billa.ua


Відділ власних торгових марок і власного імпорту

Марта Шпак - категорійний менеджер власних торгових марок і власного імпорту 044-4984726, M.Shpak@billa.ua