Main Content

Співробітники комерційного відділу

Відділ категорійного менеджменту продуктових товарів

Інна Старцева - начальник відділ (непродовольчі/сухі товари) тел. 044 490 24 61

Осипенко Валерія - категорійний менеджер (безалкогольні напої) 044 490 24 44, 050 731 13 67, V.Osipenko@billa.ua

Ярослав Островський - старший категорійний менеджер (солодощі) 044 498 47 15, 050 442 48 97, I.Ostrovskyi@billa.ua

Руй Валентина - старший категорійний менеджер (алкогольні напої/пиво) 044 490 24 61, 063 349 60 01, V.Rui@billa.ua

Комарькова Тетяна - старший категорійний менеджер (непродовольчі товари та табак) 044 490 24 37, 050 413 02 33,  T.Komarkova@billa.ua

Овсянников Роман - категорійний менеджер (косметика/хімія/дитячі товари/товари для тварин) 044 394 92 87,  050 443 82 13, R.Ovsyannikov@billa.ua

Марина Шаповалова – категорійний менеджер (бакалія), тел. 044 491 24 35, 050 419 1266, M.Shapovalova@billa.ua

Ірина Басараб – категорійний менеджер (консерви, бакалія), тел. 044 490 73 67, 050 130 2831, I.Basarab@billa.ua

Богдан Погребний - категорійний менеджер (чай та кава), тел. 044 490 38 84, B.Pohrebnyi@billa.ua

Відділ категорійного менеджменту свіжих товарів

Наталія Буділовська - Начальник відділу 044 490 24 65

Лоік Марія - Старший категорійний менеджер (овочі/фрукти) 044 491 24 35, 050 469 17 72, M.Loik@billa.ua

Кравченко Юлія - Старший категорійний менеджер (власне виробництво/кулінарія) 044 498 86 02,  Y.Kravchenko@billa.ua

Антон Дворецький - Старший категорійний менеджер (м'ясо) 044 498 86 02, 050 311 83 68, A.Dvoretskiy@billa.ua

Гончарук Наталія - Категорійний менеджер (риба) N.Honcharuk@billa.ua

Олександра Бірюкова - Категорійний менеджер в роздрібній торгівлі (сир та заморожені продукти) 044 491 24 38, 050 962 24 88, A.Biryukova@billa.ua


Відділ власних торгових марок і власного імпорту

Марта Шпак - категорійний менеджер власних торгових марок і власного імпорту 044 498 47 26, M.Shpak@billa.ua