MainContentHeadline

Співробітники комерційного відділу

Відділ категорійного менеджменту продуктових товарів

Інна Старцева - начальник відділ (непродовольчі/сухі товари) тел. 044 490 24 61

Осипенко Валерія - категорійний менеджер (безалкогольні напої) 044 490 24 99, 050 389 9644, V.Osipenko@billa.ua

Павло Логвін - старший категорійний менеджер (солодощі/кава/чай) 044 498 47 15, 050 386 49 44, P.Logvin@billa.ua

Руй Валентина - старший категорійний менеджер (алкогольні напої/пиво) 044 490 24 61, 063 349 60 01, V.Rui@billa.ua

Новікова Катерина - старший категорійний менеджер (непродовольчі товари та табак) 044 490 24 37, 050 412 32 22, E.Novykova@billa.ua

Ярослав Островський - старший категорійний менеджер (косметика/хімія/дитячі товари/товари для тварин) 044 394 92 87,  050 442 48 97, I.Ostrovskyi@billa.ua

Лоік Марія - старший категорійний менеджер (Бакалія) 044-4912435, 050 469 17 72, M.Loik@billa.ua


Відділ категорійного менеджменту свіжих товарів

Наталія Буділовська - Начальник відділу 044 490 24 46

Світлана Попова - Старший категорійний менеджер (овочі/фрукти) 050 387 22 28,  S.Pobatova@billa.ua

Антон Дворецький - Старший категорійний менеджер (власне виробництво/кулінарія) 044 498 86 02, 050 311 83 68, A.Dvoretskiy@billa.ua

Олена Лисенко - Старший категорійний менеджер (м'ясо) 044-4902370, 095-2828151, E.Lysenko@billa.ua

Людмила Писаренко - Категорійний менеджер (риба) L.Pisarenko@billa.ua

Олександра Бірюкова - Категорійний менеджер в роздрібній торгівлі (сир та заморожені продукти) 044-4912438, 050-9622488, A.Biryukova@billa.ua


Відділ власних торгових марок і власного імпорту

Марта Шпак - категорійний менеджер власних торгових марок і власного імпорту 044-4984726, M.Shpak@billa.ua