Main Content

Три переваги BILLA!

Мотивація

Бути частиною BILLA - це престижно! BILLA - частина міжнародного концерну REWE, а це - провідна європейська торговельна группа. В центрі діяльності BILLA стоїть людина - будь то клієнт або співробітник. Це дає нам імпульс для постійного розвитку і вдосконалення. Безперечний успіх BILLA полягає, перш за все, в орієнтації на потреби покупців і співробітників. Наше завдання - об'єднати в одну ефективну команду кваліфікованих і зацікавлених людей. Саме високий рівень кадрового складу і регулярна робота над підвищенням заданої планки, дозволяють нам впевнено добиватися виняткової якості продукції, результативності технологій, продуманої логістики і лідируючого співвідношення ціни та якості на ринку. Високий ступінь мотивації досягається за рахунок коротких сходів ієрархії, оперативно прийнятих рішень і колективної роботи. Усім нашим співробітникам ми пропонуємо широкі можливості поетапного професійного та особистісного зростання.

Багатогранність

Бути частиною BILLA - це захоплююче! Кожен супермаркет BILLA представлений декількома підрозділами, в яких можете працювати і Ви! У нас маса цікавих пропозицій для співробітників, що спеціалізуються на гастрономії, виробництві, роботі на касах, а також для претендентів на керівні позиції! Ми вітаємо в наших працівниках талант продавця, здатність розбиратися в продуктах харчування, розуміння потреб покупців і вміння з ними спілкуватися, відкритість і доброзичливість. Професійне і ввічливе консультування - наша гордість і той рівень, до якого прагне будь-який фахівець в торгівельній галузі. BILLA в Європі відома своїми високоефективними супермаркетами з винятковим рівнем сервісу, свіжістю та якістю товару, а також виправданими цінами. Ми будемо раді, якщо Ви вирішите будувати своє майбутнє разом з нами!

Розвиток

Успіх нашої компанії залежить від особистісної, соціальної та професійної компетентності наших співробітників, які, виявляючи ініціативу, домагаються разючих результатів. Незалежно від того, чи володієте Ви відповідним освітою або просто бажаєте змінити спеціальність, у нас Ви зможете отримати особистісно-орієнтоване, методично вибудуване професійне навчання. Наша структура відкрита для тих, хто націлений на підвищення кваліфікації, і ми надаємо підтримку всім співробітникам, які прагнуть до самовдосконалення. BILLA, як міжнародна компанія, може запропонувати масу можливостей кар'єрного росту. Той, хто з ентузіазмом та участю реалізує себе в нашому колективі, може бути впевнений - найближчим часом він з гордістю займе одну з керівних посад.